Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions/database.php on line 19

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /includes/functions/database.php:19) in /includes/functions/sessions.php on line 102

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/functions/database.php:19) in /includes/functions/sessions.php on line 102
El-DRUT


EL-DRUT

 

Języki
Polski English
Koszyk
...jest pusty
Kategorie
Moje Konto
Twój adres email
Twoje hasło
Waluty
Regulamin

Strony transakcji

    * Stroną dokonującą zakupów, zwaną dalej Nabywcą, jest firma lub pełnoletnia osoba fizyczna.
    * Stroną dokonującą sprzedaży produktów jest:

      PPHU ,,EL-DRUT” Ewelina Misterska
      Ul.Szymborska 168
      88-100 Inowrocław
      NIP 556-103-32-29
      Tel./fax: 52-352-72-87

Ceny produktów:

    * Podane obok produktu ceny są cenami brutto, wraz z podatkiem VAT.

    * Ceny są ostatecznymi, i nie podlegają negocjacjom.

Składanie zamówienia:

    * Formularz rejestracyjny jest tak skonstruowany, aby w jak najprostszy sposób przeprowadzić Państwa przez proces składania zamówienia.

    * W formularzu poza rubrykami przeznaczonymi do wpisywania danych tele-adresowych i danych koniecznych dla fakturowania, znajduje się okienko UWAGI, gdzie możecie Państwo przekazać niestandardowe informacje (np. Pożądany termin dostawy, szczegółowe miejsce odbioru dostawy, prośbę o odstąpienie od zasady zamawiania wielokrotności opakowania zbiorczego itp.)

    * Zamówienia można składać 24 godziny na dobę , przez cały rok.
Zamówienia złożone w dni powszechne po godzinie 15, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od godziny 9 następnego dnia pracy.

    * Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia do realizacji. Prosimy o dokładną analizę treści potwierdzenia i kontakt w przypadku niezgodności w lub niedogodności w zaproponowanych terminach dostaw.
   
    * Polskie prawo nie wymaga podpisów Nabywcy na kopi Faktury VAT i nie ma konieczności wysyłania upoważnień do wystawiania faktur bez podpisu nabywcy.

Termin realizacji

    * Faktura VAT zostanie dołączona do przesyłki lub wysłana w ciągu dwóch dni po dostarczeniu towaru.
   
    * Termin realizacji zamówienia wynosi 2-5 dni roboczych liczonych od pierwszego dnia pracy po złożeniu zamówienia płatnego przy odbiorze.
   
    * Termin realizacji wynosi 2-3 dni roboczych po otrzymaniu zapłaty tj. wpływu środków pieniężnych na konto sprzedawcy , przy zamówieniach płatnych przedpłatą przelewem.
   
    * Platforma zastrzega sobie prawo wydłużenia terminu dostawy dla produktów oznaczonych /nie będących w ciągłej podaży/lub przy zamówieniach bardzo dużej ilości w jednym typie produktu.

Dostarczenie przesyłek:

    * Koszt przesyłki wynosi od 13 do 100 zł. netto w zależnosci od wagi przesyłki i jest doliczany w osobnej pozycji do faktury.
   
    * Wartość przesyłki na zamówieniu jest kwotą orientacyjną
   
    * W przypadku zmiany wartości kosztu przesyłki konsultowany jest on telefonicznie.

Reklamacje:

    * Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku.O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Produkty muszą być zwracane w orginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim rachunkiem/ fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Środki pieniężne zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Klienta .Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

Sprzedawca jest upawniony do zmiany niniejszego regulaminu.W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.


 

Zapraszamy do współpracy!!!

Kontynuuj
Informacje
O nasFormy PłatnościFormy WysyłkiTwoje konto
O nasRegulamin Kontakt Formy Płatności Formy Wysyłki Zaloguj się Utwórz Konto Przypomnienie Hasła

Zapraszamy do zakupów. 


Copyright © 2008 osCommerce
Powered by oscommerce2.pl Power Pack v1.0